Vstupenky

Študentský Cinepass

Držitelia kariet ISIC, EURO26 a ITIC

Študentská celofestivalová permanentka umožňuje vstup na verejné projekcie festivalu. Okrem sekcie Be2Can. Na tomto cinepasse môžete mať maximálne 3 rezervácie naraz.

Cinepass „R“

do 15.4.
predaj skončil

15 €

Cinepass „Z“

do konca festivalu, aj na mieste
Kúpiť

17 €

Základný Cinepass

Klasický cinepass pre každého

Základný cinepass umožňuje držiteľovi vstup na verejné projekcie festivalu s výnimkou projekcií sekcie Be2Can. Na tomto cinepasse môžete mať maximálne 5 rezervácií naraz. Držitelia Cinepass Klasik majú zároveň nárok na vyzdvihnutie festivalového katalógu zdarma (do vyčerpania zásob).

Cinepass Promo

do 10.6.
predaj skončil

27 €

Cinepass Klasik

do konca festivalu, aj na mieste
Kúpiť

33 €

Seniori a ZŤP-S

Držitelia preukazu ZŤP-S

Táto zľava je uplatniteľná iba pri nákupe na mieste počas festivalu. Je potrebné predložiť preukaz ZŤP-S, alebo občiansky preukaz dokazujúci vek nad 60 rokov. Sprievodná osoba ZŤP-S má vstup (lístok na konkrétnu projekciu) zadarmo – podmienkou je, aby si táto osoba požiadala o takýto lístok dostatočne včas (lístok možno vydať len v prípade, ak to obsadenosť kinosály bude umožňovať). Zároveň odporúčame príchod do kinosály min 10min pred začiatkom projekcie.

Cinepass Senior

do konca festivalu
predaj na mieste

16,50 €

Členovia filmového klubu

Cinepass pre členov filmových klubov ASFK a AČFK

Táto zľava je uplatniteľná iba pri nákupe na mieste počas festivalu. Členovia klubu musia pri nákupe predložiť svoj preukaz ASFK, alebo AČFK.

Získaný cinepass funguje rovnako ako cinepass pre bežných návštevníkov. Je platný od 17. do 25.6.2016 a možno mať na ňom 5 aktívnych rezervácií.

Cinepass Film

do konca festivalu
predaj na mieste

27 €

3-dňový Cinepass

Cinepass pre každého s obmedzenou platnosťou

CINEPASS je festivalová permanentka, ktorá umožňuje držiteľovi vstup na verejné festivalové projekcie do naplnenia kapacít jednotlivých sál. Cinepass neumožňuje vstup na premietania sekcie Be2Can starter. Platnosť 3-dňového cinepassu je obmedzená na 72 hodín od zvoleného času a umožňuje maximálne 5 rezervácií naraz.

3-dňový cinepass

do konca festivalu
Kúpiť

17 €

Amfipass

9 projekcií v košickom amfiteátri.

Vstup pre dve osoby na každovečerné premietanie v košickom amfiteátri počas konania Art Film Festu 2016 (celkovo 9 predstavení).

Amfipass

do 13.2.
predaj skončil

19 €

Jednorazové vstupenky

na jednotlivé projekcie a projekcie B2Can Starter.

Na premietania filmov zo sekcie “Be2Can starter” je možný vstup len s jednorazovou vstupenkou. Nie je možný vstup so Cinepassom, ani v prípade, že v kinosále ostanú voľné miesta.

Zľavnený jednorázový lístok

do 16.6.2016 23:59
Kúpiť

3,30 €

Jednorázový lístok

do konca festivalu, aj na mieste
Kúpiť

3,90 €

Časté otázky
Vstupenky a rezervácie

Cinepassy na AFF 2016 sa dajú zakúpiť na mieste alebo online – so zľavou cez rezervačný systém MôjCinepass. Začnite registráciou do systému a po vytvorení účtu vám bude umožnený nákup. Ak máte záujem o jednorazové vstupenky, na tie registráciu nepotrebujete a sú dostupné tiež v rezervačnom systéme MôjCinepass.

Rezervačný systém MôjCinepass

Systém MôjCinepass je určený pre všetkých návštevníkov festivalu a počas jeho priebehu im zjednoduší správu svojich rezervácií alebo nákup vstupeniek. Stačí si registráciou vytvoriť vlastný účet, kúpiť si cinepass a vychutnať si festival.

Nákup cinepassov cez MôjCinepass

Predpredaj cinepassov začína 14.2.2016 prostredníctvom rezervačného systému MôjCinepass. Pre zakúpenie cinepassu postupujte nasledovne:

  1. Zaregistrujte sa do systému MôjCinepass vyplnením registračného formuláru. Po úspešnej registrácii vás systém automaticky prihlási a sprístupní vám sekciu s nákupmi.
  2. Kúpte si cinepass a skontrolujte fakturačné údaje. Rezervačný systém MôjCinepass umožňuje nákup cinepassov len prostredníctvom online platby platobnými kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club International a American Express. Iné spôsoby platby v rezervačnom systéme nie sú možné. Každý návštevník si na svoje konto môže kúpiť len jeden cinepass.
  3. Ihneď po vykonaní platby získavate „Virtuálnu kartu“. Jedná sa o dočasný cinepass, na ktorý máte možnosť vykonávať si rezervácie (na základe stanovených pravidiel) na filmy ihneď, ako budú v systéme povolené.

Virtuálna karta vás neoprávňuje na vstup do kinosál. Preto je nutné pri vašej prvej návšteve festivalu vyhľadať registračné miesto (spravidla sa nachádza v blízkosti každej kinosály) a požiadať o výmenu za plastový cinepass. Na tomto cinepasse si nájdete všetky svoje rezervácie. Vydanie cinepassu ako náhrada za virtuálnu kartu je zadarmo.

Na ktoré podujatia je cinepass platný?

Cinepass je festivalová permanentka, ktorá vám umožní vstup na všetky verejné festivalové projekcie festivalu, pokiaľ sa zmestíte do kapacity danej sály okrem premietaní sekcie Be2can starter.

Cinepass Vám tiež zabezpečuje vstup do oficiálneho festivalového baru v Tabačke – Blue Angel Bar, kde môžete konzumovať za špeciálne festivalové ceny. (vstup za podmienky, že to kapacita priestorov umožňuje)

Na všetky projekcie v sekcii Be2Can starter počas AFF 2016 je potrebné mať zakúpený jednorazový lístok. Vstup do tejto sekcie na CINEPASSY a AKREDITÁCIE nie je možný ani v prípade, že v sále sú voľné miesta.

Rezervácie predstavení

Keďže filmy majú zväčša obmedzenú kapacitu, odporúčame, aby ste si svoje miesto pred premietaním filmu zarezervovali. Rezervovať miesto je možné cez rezervačný systém alebo v pokladniach/rezervačných miestach festivalu najneskôr 1 hodinu pred začiatkom premietania filmu.

Najjednoduchší spôsob ako rezervovať film, je využiť náš systém MôjCinepass, ktorý vám umožní po založení účtu zakúpiť cinepass a počas festivalu vytvárať rezervácie vašich filmov elektronicky, bez čakania na registračných miestach.

Cinepassy si môžete cez rezervačný systém MôjCinepass kupovať od 14. februára. Rezervácie samotných filmov budú spustené niekoľko dní pred začiatkom festivalu.

Typy vstupeniek

Jednorázový lístok

Tento typ vstupenky je možné zakúpiť pred predstavením alebo cez rezervačný systém MôjCinepass. Platí na jednu projekciu.

Cinepass Študent

Zľavnená permanentka určená pre študentov. Najvýhodnejšia cena v predpredaji pre držiteľov platnej karty ISIC, EURO26 alebo ITIC. Pre získanie Študentského cinepassu musíte splniť nasledujúce podmienky:

  • registrácia v rezervačnom systéme MôjCinepass od 8. februára 2016
  • zadanie čísla platnej ISIC alebo EURO 26 karty, v prípade pedagógov čísla ITIC karty
  • zakúpenie zľavneného cinepassu z aktuálnej ponuky

Pri kúpe cinepassu na predajnom mieste sa môže študent preukázať aj iným dokladom dokazujúcim, že v aktuálnom roku je študentom.

Cinepass Promo a Cinepass Klasik

Tento druh permanentky je pre bežných návštevníkov festivalu. Môžete si ho zakúpiť v rezervačnom systéme MôjCinepass. Cinepass Klasik bude možné zakúpiť aj na predajnom/registračnom mieste až do skončenia festivalu.

Akreditácie

Špeciálny druh cinepassu pre hostí festivalu, novinárov, filmových profesionálov a štáb festivalu. Akreditáciu nemožno bežne kúpiť a je prideľovaná individuálne.